artnexx.de
Internationales Künstler Portal
artnexx.ru
Международный арт-портал
artnexx.net
Міжнародний мистецький портал
artnexx.eu
International art-portal
арт Українаподати оголошеннязареєструватисядопомога
Артисти Шоу
Боді-артКаталог творчих особистостей та колективів всіх жанрів. Профілі з фото, відео та аудіо допоможуть вам знайти партнерів в сфері арт - бизнесу.

» Творчі особистості та колективи

Агентства
ВиставкаКаталог організацій, працюючих в сфері арт та event бізнесу. Галереї, виставки, шоу, свята, навчання, послуги та багато іншого.

» Агентства та послуги

AusstellungВиставка
НАТАНИКА
НАТАНИКА

НАТАНИКА

НАТАНИКА

Привет! Я – Натаника. Певица, автор слов, музыки, актриса. Я родилась в замечательном городе Запорожье. В далеком детстве у любого исполнителя был тот самый заветный стульчик, на котором, возле новогодней елочки, малыш пел для счастливых родителей и их гостей. В этом случае и я не исключение. Уже в три года начала петь, а с четырех лет, очаровательную девочку приглашали на все городские песенные конкурсы. Там я получила свою первую в жизни премию. Но одной музыки мне было...

детальніше
Останні оновлення каталогу
|14.08.2018|
Soler & Palau
Технічне обладнання Soler Palau

------------------------------------------------------
|03.07.2018|
Струнный квартет Зефир
Струнный квартет "Зефир"

------------------------------------------------------
|15.06.2018|
SEONID
Практические уроки продвижения сайтов

------------------------------------------------------
|04.06.2018|
SoulDuo
Акробатическое шоу - дуэт SoulDuo

------------------------------------------------------
|16.05.2018|
Smart Work Ukraine
Разнорабочий на производство в Польшу

------------------------------------------------------
|23.03.2018|
Артем
Гироскутеры и гироборды

------------------------------------------------------
|02.03.2018|
Very Berry Event
Event агентство Very Berry

------------------------------------------------------
|30.01.2018|
CHICA-BAND
Кавер група на свято CHICA-BAND

------------------------------------------------------
|17.01.2018|
Санан
Живопись

------------------------------------------------------
|06.01.2018|
Світ Шоу
Технічне забезпечення заходів. Сцена.світло,звук

------------------------------------------------------
|04.04.2017|
Master-Clean
Master-Clean - уборка и клининговые услуги

------------------------------------------------------
|25.02.2017|
DAV DVA
Свет. Звук. Сцена. Праздники.

     
 
запитання та відповіді

Загальні запитання
Що собою являє artNEXX?
Для чого потрібен art-каталог?
Як працює цей сайт?
Як я можу знайти арт-профіль?
Чи можу я заказати творчу особистість
   / колектив за допомогою цього каталогу?
Як я можу відправити повідомлення?
Оголошення подається безкоштовно?
Які відмінності між користувачами
    у розділі "Дошка оголошень"?

Чи необхідна реєстрація перед поданням
    оголошення?

Як можна зареєструватися на німецькій
    версії сайту?


Ваші запитання щодо реєстрації
Які переваги дає мені цей
    арт-каталог?

Навіщо я повинен реєструватися?
Яка вартість розміщення мого
    арт-профілю?
Мені необхідний помічник для реєстрації
    у каталозі

Я новачок, як я можу зареєструватися?
Як я можу змінювати та керувати своїм арт-
    профілем?

Як я можу авторизуватися?
Коли мій арт-профіль буде активований?
Моя Email адреса не приймається при реєстрації
Я забув свій пароль, що робити?
Проблеми при завантаженні фото- / відео
    (розділ файли)

Моєї рубрики немає в переліку рубрик
Як можна зареєструватися на німецькій
    версії сайту?

У мене є ще запитання
 
 
     
artNEXX Ліцензійна угода

Дана Угода регулює відношення між artNEXX (artNEXX.com.ua) та фізичною особою (далі - Користувач), що за власним бажанням розміщує інформацію про себе: графічні файли, текст, аудіофайли, відеофайли, контактну інформацію і т.і., тобто інформацію Користувача (далі - арт-профіль) на сайті artnexx.com.ua (далі - artNEXX).

Скористувавшись можливістю розміщення арт-профілю або використовуючи artNEXX в інший спосіб, Користувач виражає свою згоду з усіма умовами даної Угоди та зобов'язується їх дотримуватися або припинити користування сайтом artNEXX.

artNEXX надає Користувачеві можливість безкоштовного розміщення арт-профіля на artNEXX, перегляду розміщений іншими Користувачами, а також використання artNEXX іншими способами, що не перечать даній Угоді.
Розміщення здійснюється шляхом збереження арт-профілю в загальній базі даних Сайту та його відображення користувачам artNEXX по запитах, що містять інформацію, яка характеризує арт-профіль, або по довільних вибірках. Використання artNEXX регулюється даною Угодою.

Користувач погоджується з тим, що арт-профіль, що розміщується ним на artNEXX, буде доступний для всіх інший користувачів, як безпосередньо на artNEXX, так і шляхом відтворення різними технічними засобами з посиланням на первинне джерело (за допомогою поштової розсилки, RSS-трансляції і т.і.). Арт-профіль, що завантажується доступний всім Користувачам artNEXX. Користувач зобов'язується не завантажувати матеріали, які протиречать дійсному законодавству України. У випадку порушення Користувачем вищезазначених вимог йому буде відмовлено у розміщенні матеріалів на artNEXX, та він буде видалений з бази користувачів Сайту.

В якості імені автора при розміщенні арт-профілю на artNEXX буде вказуватись ім'я Користувача, яке він вказав при реєстрації або в налаштуваннях своїх персональних даних у відповідному розділі artNEXX.

Розміщений Користувачем арт-профіль може публікуватися та використовуватися artNEXX в друкованих та аудіовізуальних матеріалах, розміщуватися в мережі Інтернет або іншими шляхами для приваблення уваги інших користувачів до арт-профілю даного Користувача або до artNEXX в цілому (розміщення на інших сторінках artNEXX, використання в рекламних та маркетингових матеріалах і т.і.) без необхідності отримання спеціального дозволу Користувача та без виплати авторської винагороди.

Користувач самостійно несе відповідальність перед третіми особами за свої дії, пов'язані із створенням і розміщенням арт-профілю на artNEXX, у тому числі за те, що вміст арт-профілю відповідає вимогам законодавства України і не порушує права і законні інтереси третіх осіб. Арт-профіль в цілому і кожен з його елементів не повинні порушувати авторські права, права на товарні знаки, засоби індивідуалізації і права на інші об'єкти інтелектуальної власності, що належать третім особам. Якщо основним об'єктом арт-профілю є людина, Користувач несе відповідальність за наявність згоди такої людини на розміщення його арт-профілю на artNEXX. Користувач самостійно і за свій рахунок зобов'язався врегулювати всі претензії третіх осіб, пов'язані із створенням і розміщенням арт-профілю на artNEXX.
Розміщуваний на artNEXX арт-профіль не повинен містити:
- матеріалів, які є незаконними, ображаючими моральність, честь і гідність, права і інтереси третіх осіб, що охороняються законом, наклепницькими, пропагуючими ненависть і дискримінацію людей по расовому, етнічному, статевому, соціальному ознакам, сприяючі розпалюванню релігійної, расової або міжнаціональної ворожнечі, такі, що містять сцени насильства або нелюдяного поводження з тваринами і так далі;
- об'єктів авторського права, права на яких належать третім особам;
- прихованої рекламної або агітаційної інформації, у тому числі реклами алкогольних продуктів і наркотичних засобів;
- комп'ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також інші засоби для діставання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернет;
- елементів порнографічного характеру.

artNEXX має право без повідомлення Користувача і без пояснення причин не приймати арт-профіль до розміщення на artNEXX, або у будь-який час видалити арт-профіль.
Зокрема, підставами для відмови в розміщенні або подальшого видалення арт-профіль з artNEXX є:
- використання в арт-профілі матеріалів, права інтелектуальної власності на яких належать третім особам;
- розміщення арт-профілю, що порушує положення Призначеної для користувача угоди artNEXX, законодавства і права і законні інтереси третіх осіб (у тому числі, розміщення матеріалів, основним об'єктом яких є людина, якщо ця людина заперечує проти розміщення цих матеріалів на artNEXX);
- розміщення арт-профілів, що містять елементи порнографії;
- непрофесійні арт-профілі, які псують імідж artNEXX.

Авторизований Користувач має право у будь-який час без пояснення причини видалити самостійно розміщений ним арт-профіль p artNEXX.

Всі розміщені на artNEXX арт-профілю вважаються власністю Користувачів, що розмістили їх, до тих пір, поки не буде підстав вважати інакше (порушення користувачем правив викладених в справжній Угоді). Користувачі artNEXX не отримують жодних прав на використання арт-профілів інших Користувачів поза рамками можливостей, artNEXX, що надаються, і несуть повну відповідальність перед автором за неправомірне використання арт-профілю.

artNEXX не несе відповідальності за використання (як правомірне, так і неправомірне) третіми особами арт-профілю, розміщеного на artNEXX, включаючи його копіювання, тиражування і поширення, здійснені як в рамках artNEXX, так і іншими можливими способами.

Послуги artNEXX надаються "як є". artNEXX не гарантує відповідність artNEXX цілям і чеканням Користувача artNEXX, його безперебійну і безпомилкову роботу, а також збереження арт-профілю. artNEXX не несе відповідальності за вміст заслань, розміщених на artNEXX і ведучих на інші сайти, не належні artNEXX; перехід по таких засланнях здійснюється Користувачем на свій страх і ризик. artNEXX не відшкодовує жоден збиток, прямий або непрямий, заподіяний Користувачеві або третім особам в результаті використання або неможливості використання artNEXX.

Дійсна Угода і всі стосунки, зв'язані з використанням Сайту, регулюються законодавством України.

Всі претензії, пов'язані з використанням/неможливістю використання арт-профілю в рамках artNEXX, повинні прямувати через форму зворотного зв'язку за адресою: http://artnexx.com.ua/kontakt.htm

artNEXX у будь-який час без повідомлення Користувача може змінювати текст справжньої Угоди і будь-які інші умови використання artNEXX.

Публікація всіх матеріалів з сайтів artnexx.com.ua; artnexx.de; artnexx.ru; artnexx.net; artnexx.eu без дозволу власника заборонена.
На сайті використані медіа-плейєри під ліцензією GNU General Public License.
останні зміни: 17.12.2008

 
SiteHeart
ВХІД / LOGIN| забули пароль? | допомога |
Нещодавно знайдені профілі


   artNEXX Репортаж
FireShow Pantera
news
artNEXX Партнер
Art-Event
Art-Event
Київське event-агентство - це команда професіоналів своєї справи, якою є майстерне створення подій ...

театр-студія МІСТ
Студія працює при театрі «МІСТ» і головним її завданням є підготовка акторів для театру.

Авторская Школа Архитектуры и Дизайна
Авторская Школа Архитектуры и Дизайна Ирины Беловой-Сморж

PR агентство STARS Agency
PR агентство STARS Agency
успешно работает на рынке Украины с 2007 года ...

Art-agency Шалене Свято
Шалене Свято Art-agency
... мы возьмём на себя все проблемы по организации Вашего прадника ...

Концертне агентство Приз
Приз
Концертное агентство «Приз» организует для вас восхитительные концерты, проведет яркие, незабываемые Event-мероприятия ...

Gorov Studi
Gorov Studio - відео продакшн
Семен Горов, режиссер спектаклей и мюзиклов, на его счету более 100 клипов. В 2000 году его признали лучшим клипмейкером Украины. ...

artNEXX Топ Топ
Небесные фонарики
Подарите себе, своим гостям, родным и близким незабываемые впечатления с...
shopik.in.ua

Певица НАТАНИКА
Привет! Я – Натаника. Певица, автор слов, музыки, актриса. Я...
natanika.com.ua

Співачка Ірина Зінковська - лауреат...
Ірина Зінковська — Заслужена артистка України, лауреат...
www.zinkovska.com

Опублікувати безкоштовне оголошення
Міста Пошук по містах
Almaty, Aлушта, Baku, Beckingen, Brilon, C. Лиман, Düsseldorf, Germany, Kelheim, Kharkov, Kiev, Kyiv, Moscow, Moskow, Odessa, Ratingen, Sebastopol, Vologda, Івано-Франківськ, Азов, Баку, Барановичі, Бахчисарай, Борислав, Брест, Біла Церква, Визбаден, Винница, Витебск, Волгоград, Вінниця, Вітебск, Г.киев, Г.луганск, Гомель, Горкі, Гродно, Дзержинск, Днiпропетровськ, Днепр, Днепропетровск, Днепроптеровск, Дніпродзердинськ, Дніпропетровськ, Донецк, Донецк И Донецкая Область, Донецьк, Дрогобич, Евпатория, Житомир, Запорiжжя, Запорожье, Запоріжжя, Земля, Иерусалим, Иркутск, Ирпень, Кагарлик, Камянець - Подільський, Канів, Киiв, Киев, Киев Одесса, Киів, Київ, Кмев, Колев, Кременець, Кременчуг, Кривий Рiг, Кривий Ріг, Кривой Рог, Кіровоград, Луганск, Луганськ, Луцьк, Львов, Львів, Львів-Київ, М. Київ., М.львів, Марiуполь, Мариуполь, Миколаїв, Могілєв, Мозир, Москва, Мукачево, Мінськ, Николаев, Николаев-Москва, Новополоцьк, Нью-Йорк, Одеса, Одесса, Полтава, Пінск, Райгородок, Россия, Санкт-Петербург, Севастополь, Симферополь, Ставропольский Край, Суми, Сумы, Тбилиси, Торез, Трускавець, Ужгород, Фастів, Харків, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Центр, Цюрупинск, Черкаси, Черкассы, Чернiгiв, Чернигов, Чернігів, Ялта

© 2008 - 2018 Міжнародний мистецький портал artNEXX | Всі права захищено | мапа сайту
сайт арт евент Україна